KONST / Litografier / Färglitografier 15028099
nr 1502 8099
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, vitlök&Gullviva, yttermått inklusive ram: 34x27-52x42
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:54:43
12/11 14:41:32
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg